Ana Sayfa Günlük Yaşam Sevgiliyle Oynanabilecek Oyunlar

Sevgiliyle Oynanabilecek Oyunlar

Sevgiliyle oynanabilecek oyunlar hakkında:

Sevgilinizle oynayabileceğiniz türlü oyun var.Sevgilinizle birlikte oyun oynarken saatlerin nasıl geçtiğini anlayamayacağınız en güzel 5 oyunu derledik.

Sevgiliyle oynanabilecek oyunlar:

  • The Sims 3:Sevgilinizle beraber oynarken ileride yapmak istediklerinizi bu oyunda yapabilirsiniz.Hayal ettiğiniz gibi bir ev,araba güzel bir bahçe ileriye dönük hayallerinizi canlandıracağınız bu oyunu kesinlikle çiftler oynamalı.
TheSims3 - MaviHub
  • Outlast: Sevgili ile korku oyunu oynamak gerçekten eğlenceli olur. Sevgilinizle Outlast oynarken zamanın nasıl akıp gittiğini anlamayacaksınız.Şimdiden iyi eğlenceler.
  • Heavy Rain: Çok güzel bir hikaye oyunudur.Oyunda kararları siz veriyorsunuz ve gayet gerçekçi sürükleyici güzel bir hikayesi var.Oyunun 20 sonu bulunuyor ve haliyle oyun gerçekten saatlerinizi verebileceğiniz nadir oyunlar arasına giriyor.Sevgiliniz ile fikir alış verişi yapabileceğiniz çokta güzel bir oyun.
  • PUBG Mobile: Eğer sevgiliniz oyun oynamaya yeni başlıyorsa ilk zamanlar biraz sinir olsanız da, bir zaman sonra sevgilinizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz bir oyun olarak PUBG Mobile’i sizlere önermek istedim.
  • Brawlhalla: Her bilgisayarda açılabilecek derece düşük bir sistem gereksinimi isteyen bir oyun olarak göze batsa da, güzel ve tatlı animasyonlarıyla kendini gösteren çok güzel bir dövüş oyunu bu oyunda sevgiliniz ile eşleşip ikili takımlar halinde beraber dövüşe bilirsiniz kendine has kontrolü ve tarzı oyunu çok estetik kılıyor sevgiliniz de eğleneceğiniz sayılı oyunlardan biridir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here